Przejdź do głównej zawartości

Wsparcie dla sprzedaży ofert deweloperskich bezpośrednio na inwestycjach

• Eventy artystyczne i kulinarne.


• Wędrująca galeria, bogata oferta twórców, możliwość organizacji aukcji, malarstwo, fotografia, rzeźba, muzyka.


• Social Media, profesjonalne tworzenie oraz zarządzanie treścią wydarzeń.


Myślenie niekonwencjonalne oraz odwaga zmieniania otoczenia na bazie wieloletnich doświadczeń przy współpracy 
specjalistów/praktyków to nasz sposób na biznes. Innowacyjne podejście udowadnia nam na każdym kroku, że jest to 
jeden ze skuteczniejszych sposobów na przyciągnięcie klienta i zbudowanie w jego oczach pozytywnego wizerunku. 
Takie podejście pozwala naszym partnerom uzyskać przewagę konkurencyjną. Sztuka u dewelopera wynosi jego usługi 
na wyższy poziom, szlachetnia produkt. Jest wartością dodaną podnoszącą jakość. 
Bezpośrednio wpływa na podniesienie wizerunku developera w oczach klienta. 
To właśnie wartości dodane decydują o wyborze konkretnego developera. Organizacja wystaw artystycznych na inwestycjach deweloperskich połączona z kampanią reklamową w mediach społecznościowych efektywnie 
wspiera promocję sprzedaży i skutecznie przyciąga rzesze klientów.

Wspołpraca z  z Fundacją International Institute of Art and Business Poland East Baleares  / jednostka mająca na swoim koncie organizacje eventów w kraju i zagranicą, na powierzchniach do 1600m2!/ gwarancją skuteczności działania. 


Agencja Interaktywna

Profesjonalna kreacja wizerunku w Internecie ze szczególnym uwzględnieniem usług developerskich. Znajomość branży budowlanej i nieruchomości gwarantuje, że działania będą prowadzone przez specjalistów, którzy świadomie poruszają się w danej dziedzinie. Oferujemy wielopłaszczyznowe rozwiązania zarówno z dziedziny informatyki jak i marketingu internetowego, zabezpieczeń oraz stałego monitoringu postępu efektywności/rozwoju danego przedsięwzięcia.


W dzisiejszych czasach media społecznościowe w Polsce dają dostęp do мг grupy aktywnych użytkowników,a to sprawia, że prowadzenie profesjonalnej obsługi w mediach społecznościowych przekłada się na wymierne korzyści dla korzystających z tych usług przedsięwzięć.


W celu optymalizacji działań wykorzystujemy cały potencjał mediów społecznościowych, na bazie ich wzajemnych powiązań/relacji z analizą statystyk w tle. Facebook, YouTube, Istagram, Twitter. 

• Projektujemy i wdrażamy serwisy internetowe/strony responsywne wraz z system do zarządzania treścią /CMS/. 
• Kreujemy wizerunek w mediach społecznościowych w oparciu o międzynarodowe standardy, na bazie wieloletnich doświadczeń, fznajomości funkcjonowania określonego rynku. 
• Na potrzeby kampanii tworzymy autorską grafikę, produkcje video, afotoreportaże.
• Zarządzamy treścią, tworzymy blogi. Działamy profesjonalnie i z pasją.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ustawa deweloperska, wyjaśniamy, tłumaczymy, uspokajamy...

Ustawa deweloperska /fundusz powierniczy/ jako skuteczna gwarancja  ochrony nabywców lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego z rynku pierwotnego zabezpieczające przed ryzykiem przepadku celowej lub losowej upadłości dewelopera.

Prawo i praktyczne zastosowanie ustawy deweloperskiej, wady i zagrożenia.

info: 784 879 224

www.deweloperzy.eu


Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 7 lipca 2017 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnegohttp://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20170001468Inwestycje deweloperskie; finansowanie, sprzedaż, marketing, Social Media

·Finansowanie inwestycji deweloperskich; kredyt, leasing, venture capital. Finansowanie inwestycji deweloperskich na każdym etapie. Doradztwo; kredyt, leasing, venture capital / wsparcie ze strony inwestorów /. ·Uruchomienie i obsługa formalno-prawna biura sprzedaży. W zależności od potrzeb, wielkości przedsięwzięcia dobór technik sprzedaży zarówno w postaci utworzenia stacjonarnego biura sprzedaży oraz wdrożenia mechanizmów marketingowo sprzedażowych wspierających sprzedaż danej inwestycji inwestycji on-line. Wdrożenie obsługi formalno – prawnej sprzedaży inwestycji. ·Rekrutacja i szkolenia sprzedażowe pracowników obsługi biura sprzedaży. Rekrutacja, szkolenia dla zespołu sprzedażowego, koordynowanie sprzedaży. ·Kreacja wizerunku / identyfikacja; logotyp Identyfikacja, kreacja wizerunku. Stworzenie spójnego wizerunku marki przedsięwzięcia od logotypu, wizytówek do reklamy zewnętrznej / outdoor/. ·Organizacja dni otwartych. Plan i realizacja dni otwartych, eventu w oparciu o wieloletnie doświa…

PRACA / REKRUTACJA

🎱🌡🥊🕛🏡 🌱 REKRUTACJA 🌱 PARTNER HOUSE GROUP🔑 zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane pracą stałą i dodatkową. Łączymy rynki; sztuki, nieruchomości, finansów oraz marketingu, czyli pasję z możliwością zarobku.
📌Praca stała📌 dla osób zainteresowany połączeniem realizacji ambitnych planów finansowych z możliwością inwestowania dzięki bezpośredniemu dostępowi do atrakcyjnych nieruchomości z rynku wtórnego oraz pilotowaniu sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego; cesje, przedsprzedaże, wyprzedaże, transakcje inwestycyjne. 📌Praca dodatkowa📌 dla; studentów , osób pracujących / praca dodatkowa/, emerytów /dodatkowe źródło dochodu/.... Doświadczenie będzie atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym. Jeżeli masz ambicje finansowe i chcesz połączyć pracę z możliwością inwestowania w nieruchomości lub jesteś zainteresowany rozpoczęciem budowania kolekcji sztuki - wszystkiego Cię nauczymy!
Aktualnie rekrutujemy na stanowiska: * Doradca ds. Nieruchomości Rynek Premium 🎯 * Doradca ds. Nieruchom…