Przejdź do głównej zawartości

Wsparcie dla sprzedaży ofert deweloperskich bezpośrednio na inwestycjach

• Eventy artystyczne i kulinarne.


• Wędrująca galeria, bogata oferta twórców, możliwość organizacji aukcji, malarstwo, fotografia, rzeźba, muzyka.


• Social Media, profesjonalne tworzenie oraz zarządzanie treścią wydarzeń.


Myślenie niekonwencjonalne oraz odwaga zmieniania otoczenia na bazie wieloletnich doświadczeń przy współpracy 
specjalistów/praktyków to nasz sposób na biznes. Innowacyjne podejście udowadnia nam na każdym kroku, że jest to 
jeden ze skuteczniejszych sposobów na przyciągnięcie klienta i zbudowanie w jego oczach pozytywnego wizerunku. 
Takie podejście pozwala naszym partnerom uzyskać przewagę konkurencyjną. Sztuka u dewelopera wynosi jego usługi 
na wyższy poziom, szlachetnia produkt. Jest wartością dodaną podnoszącą jakość. 
Bezpośrednio wpływa na podniesienie wizerunku developera w oczach klienta. 
To właśnie wartości dodane decydują o wyborze konkretnego developera. Organizacja wystaw artystycznych na inwestycjach deweloperskich połączona z kampanią reklamową w mediach społecznościowych efektywnie 
wspiera promocję sprzedaży i skutecznie przyciąga rzesze klientów.

Wspołpraca z  z Fundacją International Institute of Art and Business Poland East Baleares  / jednostka mająca na swoim koncie organizacje eventów w kraju i zagranicą, na powierzchniach do 1600m2!/ gwarancją skuteczności działania. 


Agencja Interaktywna

Profesjonalna kreacja wizerunku w Internecie ze szczególnym uwzględnieniem usług developerskich. Znajomość branży budowlanej i nieruchomości gwarantuje, że działania będą prowadzone przez specjalistów, którzy świadomie poruszają się w danej dziedzinie. Oferujemy wielopłaszczyznowe rozwiązania zarówno z dziedziny informatyki jak i marketingu internetowego, zabezpieczeń oraz stałego monitoringu postępu efektywności/rozwoju danego przedsięwzięcia.


W dzisiejszych czasach media społecznościowe w Polsce dają dostęp do мг grupy aktywnych użytkowników,a to sprawia, że prowadzenie profesjonalnej obsługi w mediach społecznościowych przekłada się na wymierne korzyści dla korzystających z tych usług przedsięwzięć.


W celu optymalizacji działań wykorzystujemy cały potencjał mediów społecznościowych, na bazie ich wzajemnych powiązań/relacji z analizą statystyk w tle. Facebook, YouTube, Istagram, Twitter. 

• Projektujemy i wdrażamy serwisy internetowe/strony responsywne wraz z system do zarządzania treścią /CMS/. 
• Kreujemy wizerunek w mediach społecznościowych w oparciu o międzynarodowe standardy, na bazie wieloletnich doświadczeń, fznajomości funkcjonowania określonego rynku. 
• Na potrzeby kampanii tworzymy autorską grafikę, produkcje video, afotoreportaże.
• Zarządzamy treścią, tworzymy blogi. Działamy profesjonalnie i z pasją.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Deweloperzy - rekomendujemy najnowsze inwestycje. DEWELOPERZY. eu

www.deweloperzy.eu
Warszawa, WolaKUPNO OD DEWELOPERA, 0% PROWIZJI !!!
Atrakcyjne położenie ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy ! Nowoczesna architektura czyli postmodernistyczne biurowce jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz - Warsaw Trade Tower ! Funkcjonalny rozkład mieszkań. We wszystkich zaprojektowano drewniane okna i eleganckie balkony. Do dyspozycji lokatorów komórki lokatorskie, wózkownie a na parterze atrakcyjne zaplecze handlowo - usługowe. 🏠  Położenie w sąsiedztwie Śródmieścia 🚇  W niedługim czasie powstanie II linia metra 🔎 Powierzchnie mieszkań od 27 do 97 m2 🌳 W okolicy inwestycji znajduje się park  📚  W pobliżu szkoły, kluby sportowe 🚗 🅿️ Miejsca postojowe podziemne
W ofercie inwestycje w wielu dzielnicach Warszawy ! Dla inwestorów apartamenty z wysoką stopą zysku !  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty:   ☎️ 784 879 224


Gdańsk, Chełm

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% PROWIZJI !!!
Oferta dla osób ceniących spokój, relaks a jednocześnie wymagających szybkie…

Ustawa deweloperska, wyjaśniamy, tłumaczymy, uspokajamy...

Ustawa deweloperska /fundusz powierniczy/ jako skuteczna gwarancja  ochrony nabywców lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego z rynku pierwotnego zabezpieczające przed ryzykiem przepadku celowej lub losowej upadłości dewelopera.

Prawo i praktyczne zastosowanie ustawy deweloperskiej, wady i zagrożenia.

info: 784 879 224

www.deweloperzy.eu


Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 7 lipca 2017 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnegohttp://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20170001468Schemat korelacji działów związanyk z kreacją marki dewelopera.

Wsparcie sprzedaży oferty deweloperskiej ; Social Media, blogi, fotoreportaż.
info@deweloperzy.eu


Rynek pierwotny Jak wybrać z pośród dziesiątek tysięcy inwestycji tą jedyną? Przedsprzedaż, sprzedaż, a może wyprzedaż? Parter z ogródkiem czy ostanie piętro ? Inwestycje nie tylko różnią się od siebie lokalizacją, ale również jakością zastosowanych na obiekcie materiałów. Tobie poznanie tych inwestycji zajmie miesiące, my zdecydowanie szybciej wybierzemy najlepszą dla Ciebie opcję. 

Rynek wtórny
Istnieje możliwość zakupu mieszkania z rynku wtórnego o charakterze inwestycyjnym w całości lub udziałów w nim. Zachęcamy do zgłaszania potrzeb czyli lokalizacja, wartość inwestycji. Przedstaw nam swoje oczekiwania i kryteria dotyczące nieruchomości a my dostosujemy ofertę do twoich potrzeb i oczekiwań.

Myślenie niekonwencjonalne oraz odwaga zmieniania otoczenia w oparciu o wieloletnie doświadczenia, przy wsparciu   ze strony ekspertów specjalistów/praktyków, to nasz sposób na osiągnięcie celu. Inter…