Przejdź do głównej zawartości

Schemat korelacji działów związanyk z kreacją marki dewelopera.

Wsparcie sprzedaży oferty deweloperskiej ; Social Media, blogi, fotoreportaż.
 info@deweloperzy.eu


Rynek pierwotny

Jak wybrać z pośród dziesiątek tysięcy inwestycji tą jedyną? Przedsprzedaż, sprzedaż, a może wyprzedaż? Parter z ogródkiem czy ostanie piętro ? Inwestycje nie tylko różnią się od siebie lokalizacją, ale również jakością zastosowanych na obiekcie materiałów. Tobie poznanie tych inwestycji zajmie miesiące, my zdecydowanie szybciej wybierzemy najlepszą dla Ciebie opcję. 


Rynek wtórny

Istnieje możliwość zakupu mieszkania z rynku wtórnego o charakterze inwestycyjnym w całości lub udziałów w nim. Zachęcamy do zgłaszania potrzeb czyli lokalizacja, wartość inwestycji. Przedstaw nam swoje oczekiwania i kryteria dotyczące nieruchomości a my dostosujemy ofertę do twoich potrzeb i oczekiwań.

Myślenie niekonwencjonalne oraz odwaga zmieniania otoczenia w oparciu o wieloletnie doświadczenia, przy wsparciu   ze strony ekspertów specjalistów/praktyków, to nasz sposób na osiągnięcie celu. Interdyscyplinarne działania skonsolidowane wspólnym projektem pozwalają naszym partnerom uzyskać przewagę konkurencyjną.
Sztuka w każdym miejscu wynosi jego markę na wyższy poziom. Jest wartością dodaną podnoszącą jakość. Bezpośrednio wpływa na podniesienie wizerunku  w oczach klienta. Często właśnie wartości dodane decydują o wyborze konkretnego miejsca. Profesjonalne zarządzanie organizacją wystaw artystycznych  połączone z kampanią reklamową w mediach społecznościowych wzmacnia wizerunek danego przedsięwzięcia jednocześnie wpływając na efektywność  sprzedaży.Stanowimy profesjonalny zespół doradców, expertów sprzedażowych na potrzeby obsługi rynków pierwotnego i wtórnego. Z chwilą nawiązania współpracy każdemu klientowi przydzielony zostaje osobisty opiekun, który pracuje na indywidualnie dobranej ilości ofert tak, aby efektywnie zabezpieczyć rzetelność obsługi transakcji.
Jesteśmy świadomi odpowiedzialności spoczywającej na nas w związku z zarządzaniem i obrotem finansami naszych Klientów, służymy wsparciem w postaci linii kredytowych. Atutem naszej działalności jest nieodpłatny profesjonalny fotoreportaż oraz fachowa obsługa w Social Media. 
Osobom zainteresowanym wzmocnieniem wizerunku nieruchomości oferujemy możliwość wydzierżawienia dzieł sztuki.
Na  wartościową obsługę klienta w zakresie pośrednictwa składa się wiele elementów. Dla nas najważniejsza jest kadra. W osiągnięciu jak najlepszych wyników pomagają nam doradcy inwestycyjni o wysokich kompetencjach. Wspierani są dodatkowo przez działy specjalistów z wielu dziedzin: nieruchomości, prawa oraz finansów. Wspólnie tworzą wartość służącą podjęciu strategicznych decyzji.

Oferujemy szybką sprzedaż nieruchomośći oraz sprzedaż i kupno nieruchomości zadłużonych.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Deweloperzy - rekomendujemy najnowsze inwestycje. DEWELOPERZY. eu

www.deweloperzy.eu
Warszawa, WolaKUPNO OD DEWELOPERA, 0% PROWIZJI !!!
Atrakcyjne położenie ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy ! Nowoczesna architektura czyli postmodernistyczne biurowce jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz - Warsaw Trade Tower ! Funkcjonalny rozkład mieszkań. We wszystkich zaprojektowano drewniane okna i eleganckie balkony. Do dyspozycji lokatorów komórki lokatorskie, wózkownie a na parterze atrakcyjne zaplecze handlowo - usługowe. 🏠  Położenie w sąsiedztwie Śródmieścia 🚇  W niedługim czasie powstanie II linia metra 🔎 Powierzchnie mieszkań od 27 do 97 m2 🌳 W okolicy inwestycji znajduje się park  📚  W pobliżu szkoły, kluby sportowe 🚗 🅿️ Miejsca postojowe podziemne
W ofercie inwestycje w wielu dzielnicach Warszawy ! Dla inwestorów apartamenty z wysoką stopą zysku !  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty:   ☎️ 784 879 224


Gdańsk, Chełm

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% PROWIZJI !!!
Oferta dla osób ceniących spokój, relaks a jednocześnie wymagających szybkie…

Ustawa deweloperska, wyjaśniamy, tłumaczymy, uspokajamy...

Ustawa deweloperska /fundusz powierniczy/ jako skuteczna gwarancja  ochrony nabywców lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego z rynku pierwotnego zabezpieczające przed ryzykiem przepadku celowej lub losowej upadłości dewelopera.

Prawo i praktyczne zastosowanie ustawy deweloperskiej, wady i zagrożenia.

info: 784 879 224

www.deweloperzy.eu


Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 7 lipca 2017 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnegohttp://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20170001468