Przejdź do głównej zawartości

Mieszkanie bezpośrednio od deweloperaKonstancin Jeziorna

Położone zaledwie kilkanaście kilometrów od Warszawy miasto,
a zarazem uzdrowisko.
Jego bogactwo to nie tylko tężnia solankowa ale także wspaniałe lasy, malownicza rzeka Jeziorka, pełne uroku wsie nadwiślańskie i ponad 50 obiektów wpisanych do krajowego rejestru zabytków, takich jak wille, zespoły dworskie i kościoły.
SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM WARSZAWY
BEZPOŚREDNI DOSTĘP DO INFRASTRUKTURY I SIECI KOMUNIKACJI
POBLISKIE TERENY ZIELONE I REKREACYJNE
 GARAŻ PODZIEMNY:
71 MIEJSC PARKINGOWYCH
Dostępne są lokale:
• 1 - pokojowe od 32 do 33 m2
• 2- pokojowe od 33 do 46 m2
• 3- pokojowe od 56 do 73 m2
• 4- pokojowe od 115 do 123 m2
Zapytaj o specjalne rabaty już dziś !
☎️ 784 879 224

Warszawa
Styl, szyk i wygoda...
czyli świetna oferta dla osób lubiących wielkomiejski styl życia i nonszalancką duszę starej Warszawy !
Inwestycja położona jest barwnej okolicy wypełnionej kawiarniami, parkami, punktami usługowymi oraz miejską kulturą.
Nowoczesne budownictwo swoją formą i wykończeniem nawiązuje do unikalnej historycznej zabudowy okolicznych kamienic. Całość dopełnia otwarty, obsadzony zielenią dziedziniec, eleganckie lobby oraz zielone dachy, które wzbogacają architekturę o aspekt ekologiczny.
🚉 Dojazd do Centrum komunikacją miejską w jedyne 15 minut
🚇Nieopodal powstaje nowa stacja Metra
🌳 Bliskość Wisły i parków miejskich
🏫 Połączenie nowoczesnej zabudowy wraz z architekturą historycznej Pragi
🚘 Miejsca postojowe podziemne
✍🏻 Odrębna własność z własnością gruntu
🔎 Szeroki wybór mieszkań - dostępne lokale 1,2,3 i 4 pokojowe o powierzchni od 24 do 76 m2
W okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkola, urzędy pocztowe i banki, a także pływalnie, hale sportowe czy siłownie. Fani aktywnego wypoczynku z pewnością docenią bliskość zielonych terenów nadwiślańskich.
Chcesz poznać więcej szczegółów ?
Napisz lub zadzwoń do nas już dziś !
☎️ 784 879 224 Daniel Jankowski
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Deweloperzy - rekomendujemy najnowsze inwestycje. DEWELOPERZY. eu

www.deweloperzy.eu
Warszawa, WolaKUPNO OD DEWELOPERA, 0% PROWIZJI !!!
Atrakcyjne położenie ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy ! Nowoczesna architektura czyli postmodernistyczne biurowce jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz - Warsaw Trade Tower ! Funkcjonalny rozkład mieszkań. We wszystkich zaprojektowano drewniane okna i eleganckie balkony. Do dyspozycji lokatorów komórki lokatorskie, wózkownie a na parterze atrakcyjne zaplecze handlowo - usługowe. 🏠  Położenie w sąsiedztwie Śródmieścia 🚇  W niedługim czasie powstanie II linia metra 🔎 Powierzchnie mieszkań od 27 do 97 m2 🌳 W okolicy inwestycji znajduje się park  📚  W pobliżu szkoły, kluby sportowe 🚗 🅿️ Miejsca postojowe podziemne
W ofercie inwestycje w wielu dzielnicach Warszawy ! Dla inwestorów apartamenty z wysoką stopą zysku !  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty:   ☎️ 784 879 224


Gdańsk, Chełm

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% PROWIZJI !!!
Oferta dla osób ceniących spokój, relaks a jednocześnie wymagających szybkie…

Ustawa deweloperska, wyjaśniamy, tłumaczymy, uspokajamy...

Ustawa deweloperska /fundusz powierniczy/ jako skuteczna gwarancja  ochrony nabywców lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego z rynku pierwotnego zabezpieczające przed ryzykiem przepadku celowej lub losowej upadłości dewelopera.

Prawo i praktyczne zastosowanie ustawy deweloperskiej, wady i zagrożenia.

info: 784 879 224

www.deweloperzy.eu


Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 7 lipca 2017 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnegohttp://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20170001468Schemat korelacji działów związanyk z kreacją marki dewelopera.

Wsparcie sprzedaży oferty deweloperskiej ; Social Media, blogi, fotoreportaż.
info@deweloperzy.eu


Rynek pierwotny Jak wybrać z pośród dziesiątek tysięcy inwestycji tą jedyną? Przedsprzedaż, sprzedaż, a może wyprzedaż? Parter z ogródkiem czy ostanie piętro ? Inwestycje nie tylko różnią się od siebie lokalizacją, ale również jakością zastosowanych na obiekcie materiałów. Tobie poznanie tych inwestycji zajmie miesiące, my zdecydowanie szybciej wybierzemy najlepszą dla Ciebie opcję. 

Rynek wtórny
Istnieje możliwość zakupu mieszkania z rynku wtórnego o charakterze inwestycyjnym w całości lub udziałów w nim. Zachęcamy do zgłaszania potrzeb czyli lokalizacja, wartość inwestycji. Przedstaw nam swoje oczekiwania i kryteria dotyczące nieruchomości a my dostosujemy ofertę do twoich potrzeb i oczekiwań.

Myślenie niekonwencjonalne oraz odwaga zmieniania otoczenia w oparciu o wieloletnie doświadczenia, przy wsparciu   ze strony ekspertów specjalistów/praktyków, to nasz sposób na osiągnięcie celu. Inter…